Не секрет, що наші рецептори здатні змінювати наше сприйняття: відчуваючи сморід, ми автоматично отримуємо відразу та напружуємось, а ось аромат лісу, деревини та розпеченого вогню в каміні здатен розслабити та занурити в атмосферу спокою і рівноваги. «Річ в місці, в якому знаходитесь» — скажете ви. Однак можемо з легкістю вас переконати, що справа все ж в ароматах, а відтворити ту саму атмосферу моря, лісу або гір можна навіть у власній квартирі!

Зробити таку магію допоможуть аромасвічки — свічки, які дарують приємний аромат, створений з композицій різних акордів нот ароматів. Виготовляються такі аромасвічки, як правило, з натуральних матеріалів, серед яких віск, парафін або стеарин. Дослідженнями доведено, що кожна з цих сировин (при використанні якісної продукції) не є шкідливою та не впливає на здоров'я та самопочуття.

Як визначити, чи натуральна свічка? 

Перший показник — ціна. Так, дешева продукція виготовляється з парафіну низької якості, дешевих віддушок та парфумерних відходів. Така свічка не лише матиме неприємний їдкий аромат, а й може виділяти шкідливі речовини при горінні.

Другий показник — ґніт. В ідеалі, він має бути виконаний з натуральної сировини, наприклад з деревини або бавовни. Якщо основа металева, вона має бути виконана зі 100% цинку, адже лише цей метал не виділяє шкідливих речовин при горінні.

Третій показник — аромати. Чим краща свічка, тим дорожчі та якісніші аромаолії для ароматизації використані. Серед таких — кориця, ваніль, лічі, персик, вершки, карамель та інші.

Якісні аромасвічки доступні на сайті Iris Aroma: тут ви знайдете кілька видів різних ароматів для різних вподобань, а також виключно натуральні свічки, які не несуть шкоди вашому здоров'ю. 

Як користуватись аромасвічками?

Після першого запалювання залиште свічку горіти до тих пір, поки на поверхні не утвориться рівномірний шар рідкого воску. Це дозволить надалі горіти свічці рівномірно без утворення воскових впадин;

Провітріть приміщення перед використанням аромасвічок, щоб розкрити інтенсивність аромату та позбутись сторонніх запахів;

Завчасно оберіть місце для свічки та не паліть її (крім першого запалювання) довше однієї години. Не переносьте свічку, яка вже запалена;

Краще не задувати свічку, а накрити її, перекривши доступ до кисню.