Кожна особистість унікальна: хтось має брутальний стиль та характер, хтось, навпаки, надає перевагу м'якості та спокою, а хтось і взагалі не вписується в жодні стандарти та рамки. В будь-якому випадку, майже кожен прагне до самореалізації та підкреслення своєї унікальності, і допомогти в цьому здатні такі атрибути, як одяг, аксесуари та, беззаперечно, парфуми.

Однак постає питання: як саме обрати аромат? Розбираємось в цій статті.

Види парфумів

Чоловічі аромати, як правило, класифікують на такі групи:

Водні (акватичні). Легкі та ненав'язливі запахи, які нерідко мають морський та «водний» аромат. Ідеальні для літньої пори. Найкраще підійдуть тим, хто обожнює спорт та активний відпочинок, а також не полюбляє надто яскраві та сильні запахи. Розпізнати такі парфуми можна за словом Aqua в назві продукту або флаконом в блакитно-синіх відтінках.

Деревні. Аромати з яскравими деревними нотками — кедр, сандал тощо. Доповнюють такі запахи акордами шкіри, мускусу, ванілі та тютюну. Вважаються класичними чоловічими парфумами та підійдуть тим, хто хоче підкреслити свій діловий стиль та статус. Відрізнити продукцію можна за темно-коричневим флаконом та словом Wood в назві продукту. Приклад — парфум 100% Charisma від Iris Aroma з базовими нотами кедра.  

Квітково-фруктові. Аромати, базовими акордами яких є квіти (лаванда, бавовна, жасмин) і фрукти (переважно цитрусові, як апельсин, лайм, мандарин тощо). Такі парфуми вважаються яскравими та звучними, а тому підходять чоловікам, які люблять знаходитись в центрі уваги та мають яскравий стиль життя. Приклад — аромат Cupid від Iris Aroma з нотами лайма, троянди, грейпфруту та лимону.

Східні. Східні спеції та солодощі відомі на весь світ, і східні аромати — не виключення. До цієї групи парфумів належать вироби з акордами мускусу, амбри, бергамоту та пачулі, які нерідко відтіняють запахами цитрусових або деревини. Ідеально підходять як для ділового стилю, так і екстравагантного та сексуального. Приклад — парфум Brutal від Iris Aroma з сірою амброю, бергамотом та мускусом.

В Iris Aroma ви також знайдете безліч інших чоловічих ароматів, які вразять своєю стійкістю, насиченістю та унікальністю.

Все ще вагаєтесь у виборі? Головна рекомендація — довіритись своїм відчуттям та вибирати той запах, який справді подобається та полонить серце і душу!