Шановні клієнти!

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар, не був у вжитку і не має слідів використання (подряпин, сколів, потертостей, слідів відкриття, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію).

На підставі Закону про захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р (додаток №3 - перелік товарів) вся парфюмерно-косметична продукція входить до переліку товарів належної якості, які не можуть бути повернуті в магазин будь-то онлайн або оффлайн.

Для косметики це абсолютно виправдано. По-перше, косметичні засоби мають певні умови і правила зберігання, а особливо професійна косметика, оскільки така косметика має в своєму складі активні природні компоненти. І таке правило, що косметика не може бути повернута, в першу чергу, захищає споживача від непередбачених випадків, коли продавець, якби мав право приймати повернення, не міг би гарантувати новому покупцеві якість зберігання, тому що продавець не знає, в яких умовах попередній покупець містив цю косметику. По-друге, такий закон захищає споживача від різного роду шахрайства з дорогими косметичними засобами.

І все ж можуть бути вийнятки, які згідно із законом можуть дати можливість споживачеві повернути косметичну продукцію. Це можуть бути випадки повернення продукції неналежної якості. Наприклад, продукція, що має суттєві недоліки, виявлені в період терміну придатності або продукція, невідповідна декларованим характеристикам.

Якщо в посилці Ви отримали не ті засоби, які замовляли,  чи чогось не отримали, будь ласка, звертайтесь у Службу клієнтської підтримки. Ми виправимо помилку та надішлемо правильні засоби.

Будь ласка, перевіряйте товар безпосередньо у відділенні пошти. Якщо Ви отримали посилку з пошкодженими засобами  - звертайтесь до представника служби доставки та оформлюйте заяву одразу на місці. Всі посилки застраховані на повну вартість.

Дякуємо за розуміння!