Важкі краплі дощу, завивання вітру, хрусткий сніг під ногами та мороз, який пощипує шкіру — така погода стає ідеальною тоді, коли ви знаходитесь вдома та спостерігаєте за всім з вікна, паралельно допиваючи філіжанку улюбленого гарячого напою. Так, інколи легенький мороз або дощ дійсно перетворюють атмосферу на більш казкову та кіношну, однак організму від таких контрастів без допомоги стає важко відновлювати свої захисні властивості.

Найбільше в зимовий та осінній періоди страждають руки: часто в ці пори року трапляється стягнутість, печіння, почервоніння, сухість та лущення шкіри. 

Як вберегти себе від таких наслідків? 

Користуйтесь рукавичками

Відчуваєте холод? Обов'язково одягайте рукавички або інші теплі аксесуари для рук, особливо в зимовий період. Не варто нехтувати й гумовими рукавичками, які слід використовувати під час миття посуду та прибирання. Саме рукавички захистять і від мікробів, і від переохолодження, і від негативного впливу хімікатів мийних засобів.

Мийте руки в теплій, не гарячій воді

Знаємо, як хочеться після тривалої прогулянки поставити руки відмерзати під гарячу воду, але насправді це лише погіршить ситуацію: різкий перепад температур уповільнює кровообіг, провокує сухість та звужує судини. Не варто також мити руки під холодною водою. Ідеальне рішення — тепла вода або вода кімнатної температури.

Користуйтесь живильним кремом

Восени та взимку руки особливо сильно потребують додаткового живлення, і допомогти в цьому здатні креми. Важливо: зволожувальні креми варто лишити на літо, адже вони можуть зневоднити та пересушити шкіру. Рішення — саме живильні продукти, які утримують вологу, відновлюють ліпідний баланс та насичують епідерміс. Користуйтесь кремом як тільки відчуваєте сухість, після вулиці, прибирання та миття рук, а також перед та після сну.

Наприклад, крем для рук Black Dior від Iris Aroma не лише живитиме шкіру, а й надасть рукам приємний та легкий аромат.

Користуйтесь серветками

Більшість громадських туалетів мають встановлені сушарки для рук, однак восени та взимку вони несуть лише шкоду, адже сильно пересушують шкіру. Надайте перевагу одноразовим серветкам та/або рушникам.

Пийте воду

Розуміємо, як сильно в холодні пори року хочеться пити гарячі напої, а не звичайну питну воду, однак пам'ятайте, що всі вони забирають воду з організму, а наситити клітини здатна лише звичайна проста вода. Дотримуйтесь питного режиму та пийте вдосталь води навіть взимку.