Компанія Iris Aroma - український виробник якісних  продуктів ароматизації вашої оселі та тіла. 

Ми  використовуємо лише найякісніші аромаолії для аромадифузорів,текстильних спреїв, парфумів для тіла. В наших косметичних засобах для догляду за шкірою є тільки те, що піклується про вашу шкіру, та натуральний віск і дерев'яний гніт для аромасвічок. Наша продукція - це 100% якість. 

Ми працюємо, щоб ви змогли з нашими ароматами бути в гармонії з собою та створили власний оазис мрії в себе вдома та надихались до нових звершень!

Ми - єдина компанія в Україні, яка створила неперевершений набір "Сам собі парфумер". Це дало змогу багатьом чоловікам робити якісний та саме головне такий потрібний подарунок своїм коханим. З лозунгом "ти будеш пахнути неймовірно" це єдиний набір в Україні для створення своїх парфумів у себе вдома.

Вже багато українських сімей користуються по всьому світі нашими товарами та знайомлять європейських громадян. Наші аромадифузори гріються своїм теплом в прохолодній Норвегії та Швейцарії. Текстильні спреї обризгують своєю чарівністю в Ісландії та Словенії. Гель для вмивання та крем для рук піклуються за вашою шкірою в Польщі та Німеччині. 

Весь світ знайомиться з нашими продуктами та стає до лавр аромазалежних. Людей, які цінують якісь та вишукані аромати. Людей, які цінують себе та своє відчуття з нашими ароматами. Людей, які більш за все хочуть виразити свою індивідуальність та особливість всьому світу. Армія аромазалежних Iris Aroma - це в першу чергу люди, які цінують і безмежно люблять себе і своє оточення.