Як найкраще виразити свою унікальність? Через одяг, зовнішність, поведінку та… аромат! Так, саме аромат, який ви несете, асоціюватиметься з вами та стане вашою «візитною карткою». 

Однак, в епоху популярності різних ароматів та парфумів знайти один унікальний, якого не буде ні в кого іншого, майже нереально. Найкращі аромати, як правило, дуже популярні, а ті, що мають менше прихильників, нерідко або надто дорогі, або не варті уваги.

Як бути та як знайти ті самі унікальні запахи? СТВОРИТИ їх!  

Представляємо набір «Сам собі парфумер» від Iris Aroma — комплект з готових ароматів, який дозволить створити унікальні композиції та поекспериментувати з образом. Набір містить:

10 ароматів;
Інструкцію;
Флакони;
Місткості для змішування;
Спирт;
Щоденник для записів.

Навіть якщо ви й гадки не маєте, які аромати та в яких пропорціях поєднувати, інструкція, яка міститься в комплекті, допоможе вивчити ази парфумерії та правильно поєднати компоненти.

Переваги набору

Унікальність
Створіть десятки неповторних ароматів, яких не буде ні в кого іншого. Такі запахи асоціюватимуться виключно з вами.

Простота
З набором «Сам собі парфумер» процес виготовлення парфумів стає простим та швидким, адже чітка покрокова інструкція та наявність всіх необхідних матеріалів є запорукою успіху.

Оригінальність
Комплект також стане чудовим подарунком, а особливо в тих випадках, коли ви не впевнені у вподобаннях іншої людини.

Процес
На відміну від звичайної покупки готового парфуму, набір дозволить відчути та «прожити» процес створення аромату, а також стане чудовим способом проведення дозвілля. 

Для кого підійде набір?

Для будь-кого, хто хоче гарно провести час, здобути нові навички, створити неповторний аромат або зробити унікальний подарунок іншій людині.

Як створити парфуми?

Ви отримаєте покрокову інструкцію, що і в яких пропорціях змішувати. 

А якщо ви все ж націлені на пошук вже готових арома-композицій, рекомендуємо зазирнути в каталог Iris Aroma, де зібрані неповторні, стійкі та справді яскраві аромати.