Є аромати, які не сплутати ні з чим — аромат свіжоспеченого хліба, скошеної трави та… випраної чистої постільної білизни. Водночас аромат звичайного порошку або хімікатів для очищення текстильних поверхонь далеко не завжди дарує ті самі відчуття, а інколи й викликає алергічні реакції та провокує хімічний, неприємний сморід.

Що робити та як надати постільній білизні, м'яким меблям та текстильним поверхням ароматний та приємний аромат? Рішення — парфуми для текстилю!

Види парфумів для текстилю

Розрізняють два основні типи даних парфумів:

Рідкі парфуми. Як правило, додаються при пранні в пральну машину. Дають стійкий та насичений аромат, не підійдуть лише для меблів (адже їх в пральну машину не покласти).

Парфуми-спреї. Такі аромати розпилюються вже на чисті та сухі поверхні, наприклад постільну білизну, дивани, крісла, штори тощо. Вони надають більш легкий та приємний аромат, який не викликає алергічних реакцій.

Наприклад, спреї для текстилю доступні в Iris Aroma: тут ви знайдете безліч різних ароматів та запахів, які нічим не поступаються люксовим дорогим парфумам для тіла. Серед популярних ароматів — Black Dior з абрикосом, білим мускусом та рожевою півонією, Cashmere Dream з нотами жасмину, деревини та троянди, а також Dollar з ароматами ванілі, кориці та мускусу.

Переваги спреїв:

Усунення неприємних ароматів;
Ароматизація без слідів та плям;
Економне використання;
Інтенсивність запаху, яка регулюється кількістю нанесеного спрею;
Не викликає алергічних реакцій;
Прибирає аромати синтетичних пральних засобів;
Не містить барвників та формальдегіду.

Перетворіть свою оселю в розкішний готельний номер, наповнений приємними та яскравими ароматами, які не тільки приємно здивують гостей, а й допоможуть розслабитись або сконцентруватись!